fbpx

Cześć,
jesteśmy Ania i Janek – wspólnie tworzymy Dobre Emocje.

Śmiejemy się, że to Janek jest tą częścią „Dobre” – to siła spokoju, dobroci i życzliwości. Ania, choć ma nadzieję, że ma w sobie dużo dobroci, jest częścią „Emocje” – milion pomysłów naraz, istny wulkan energii.

Choć prywatnie jesteśmy do siebie podobni (a jesteśmy parą od 10 lat), tak w reportażu sprawdza się w naszym przypadku powiedzenie, że przeciwieństwa się przyciągają.

A kiedy spotykamy się z Wami – czy na sesjach, spotkaniach przedślubnych, czy samych reportażach – często padają z Waszych ust słowa, że jesteśmy pozytywni, że mamy w sobie dużo dobrej energii.

I może dlatego Dobre Emocje to nazwa idealna dla nas? Bo nie traktujemy Was jak klientów – angażujemy się w każdy reportaż, dając z siebie milion procent i tworząc dla Was te dobre emocje. Chcemy, byście jak najlepiej wspominali swój wyjątkowy dzień – i zrobimy wszystko co w  naszej mocy, by to uwiecznić na zdjęciach oraz filmie.

Jeśli szukacie reportażu ślubnego, który będzie pełen naturalności - uśmiechu, łez, śpiewów i spontanicznych momentów - dobrze trafiliście.

Jagoda & Piotr
Weronika & Miłosz
Ania & Paweł
Weronika & Mikołaj
Iza & Michał

Zajmujemy się fotografią naturalną, w której rzadziej sięgamy po pozy, a częściej rozmawiamy i dajemy się Wam wyszaleć.

DLACZEGO REPORTAŻ NATURALNY?

Nie lubimy udawania – dlatego zajmujemy się reportażem naturalnym. Uwielbiamy łapać momenty, kochamy piękne złote światło (Ania jest zakochana w zachodach, a Janek wschodach) i czujemy się najlepiej w plenerze. Razem tworzymy dla Was zapis wspomnień – tych totalnie szalonych, poważnych, uroczych i wzniosłych. Uchwycimy każdy moment, który będziecie wspominać latami.

Cieszymy się, że tu trafiliście – i nie możemy się doczekać, by pogadać przy dobrej herbacie o Waszym ślubie.

Piszcie i dzwońcie – jesteśmy tu dla Was,
Ania i Janek